Lista uczestników

LP Imię Nazwisko Instytucja
1 Artur Barczuk Biblioteka Kolegium Europejskiego w Warszawie
2 Marzena Błach Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie
3 Karolina Borkowska Biblioteka Uczelniana Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kaliszu
4 Dorota Chrzanowska Mediateka Akademii Sztuki w Szczecinie
5 Anna Chybicka Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej Filia w Płocku
6 Urszula Czarnowska Biblioteka Uniwersytecka UMK w Toruniu
7 Bożena Foltyńska Biblioteka Główna PUM w Szczecinie
8 Zyta Gołata Biblioteka Główna Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy
9 Małgorzata Gorczewska Biblioteka Główna Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
10 Krystyna Gozdowska Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu
11 Izabela Górczyńska Biblioteka Główna PUM w Szczecinie
12 Ewa Jarmołowicz Biblioteka Główna PUM w Szczecinie
13 Łukasz Jeszke Biblioteka Politechniki Poznańskiej
14 Iwona Józefowicz Biblioteka Główna Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku
15 Andrzej Kałuski Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gorzowie Wlkp.
16 Barbara Kisło Biblioteka Główna Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie
17 Aleksandra Kojder Biblioteka Główna PUM w Szczecinie
18 Magdalena Kowalska Biblioteka Główna PUM w Szczecinie
19 Kinga Krzyżaniak Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu
20 Magdalena Kurpiel Sygnity Business Solutions
21 Anna Kusiak Biblioteka Główna Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku
22 Monika Kustosz Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
23 Jędrzej Leśniewski Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej Politechniki Wrocławskiej
24 Joanna Lichocka Biblioteka Uniwersytetu Zielonogórskiego
25 Barbara Marszałkowska Biblioteka Medyczna Collegium Medicum w Bydgoszczy
26 Dorota Matysiak Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
27 Krystyna Męcińska-Pawluś Biblioteka Główna Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy
28 Marta Mościcka Biblioteka Główna Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie
29 Ewa Nowak Biblioteka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
30 Magdalena Oliszewska Biblioteka Główna PUM w Szczecinie
31 Renata Pabisiak Biblioteka Główna PUM w Szczecinie
32 Wioleta Pacholska Mediateka Akademii Sztuki w Szczecinie
33 Alina Piekara Biblioteka Główna Akademii Morskiej w Szczecinie
34 Dorota Pisarek Biblioteka Medyczna Collegium Medicum w Bydgoszczy
35 Monika Powchowicz Biblioteka Uniwersytetu Zielonogórskiego
36 Justyna Pruszyńska Mediateka Akademii Sztuki w Szczecinie
37 Urszula Rzepka Biblioteka Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie
38 Katarzyna Sadecka Biblioteka Główna Uniwersytetu Szczecińskiego
39 Piotr Staniak Biblioteka Główna Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie
40 Justyna Stępień Biblioteka Główna Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie
41 Magdalena Szczygielska Biblioteka Uniwersytecka UMK w Toruniu
42 Beata Taraszkiewicz Biblioteka Uczelniana Akademii Pomorskiej w Słupsku
43 Agnieszka Tupikowska Biblioteka Główna PUM w Szczecinie
44 Agnieszka Walczak Mediateka Akademii Sztuki w Szczecinie
45 Izabela Zając Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
46 Wiesława Zielińska Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu
47 Danuta Zielińska Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gorzowie Wlkp.
48 Janusz Żywicki Książnica Pomorska w Szczecinie