profil facebook Biblioteki Głównej ZUT w Szczecinie

Wypożyczalnia
91 449 42 93, 91 449 41 43  
Czytelnia
91 449 40 95  
Informatorium
91 449 42 28  
Wypożyczenia Międzybiblioteczne
91 449 41 98  

Sieć biblioteczna

  • Biblioteki Wydziałowe
  • Wypożyczalnia Językowa
  • Ośrodek Informacji Patentowej i Normalizacyjnej oraz Punkt Informacji Normalizacyjnej
  • Godziny otwarcia
  • Dydaktyka
  • Szkolenie biblioteczne
  • Pomoc
  • Zaproponuj książkę
  • Z życia biblioteki
  • Kontakt - dane teleadresowe
  • Projekt DUN

Katalog biblioteczny

Na skróty

Zachodniopomorska Biblioteka Cyfrowa

  • Zachodniopomorska Biblioteka Cyfrowa - ZASÓB ZUT
  • Zachodniopomorska Biblioteka Cyfrowa

Centralny Katalog Rozproszonych Zasobów Bibliotek Szczecina i Regionu

  • Centralny Katalog Rozproszonych Zasobów Bibliotek Szczecina i Regionu

CEON Repozytorium

  • Repozytorium Centrum Otwartej Nauki

Repozytorium Otwartych Danych

  • RepOD

Narodowy Uniwersalny Katalog Centralny

  • NUKAT - Narodowy Uniwersalny Katalog Centralny

Biblioteka - Kontakt - dane teleadresowe

Oddział Udostępniania Zbiorów (Wypożyczalnia, Czytelnia Główna, Magazyn)

mgr Anna Cielniak, kustosz  (kierownik)
tel. 91 449-49-02,

 Wypożyczalnia
tel. 91 449-42-93, 91 449-41-43,

mgr Katarzyna Mackiewicz, st. bibliotekarz

Iwona Sawicka, bibliotekarz

mgr Grażyna Nowak, st. bibliotekarz

mgr Agnieszka Drapińska,  bibliotekarz
Agnieszka.Drapinska@zut.edu.pl

 

 Czytelnia Główna
tel. 91 449-40-95, czytelnia@zut.edu.pl

mgr inż. Ewa Walkiewicz, kustosz
ewa.walkiewicz@zut.edu.pl
mgr inż. Elżbieta Rakowicz, kustosz
elzbieta.rakowicz@zut.edu.pl
mgr Jowita Teleman-Kleka, st. bibliotekarz

jowita.teleman-kleka@zut.edu.pl

Magdalena Wojciechowska,  bibliotekarz
Magdalena.Wojciechowska@zut.edu.pl  

mgr inż. Ałła Ułybina, st. bibliotekarz
Alla.Ulybina@zut.edu.pl  

Magazyn
tel. 91 449-49-13, 91 449-42-24

Dorota Czarnecka, starszy magazynier
dorota.czarnecka@zut.edu.pl
Ewa Gardasiewicz, starszy magazynier
ewa.gardasiewicz@zut.edu.pl
Anna Koza, mł. bibliotekarz
Anna.Koza@zut.edu.pl

 

Logo - Infrastruktura i ¦rodowisko Narodowa Strategia Spójno¶ci
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
W Bibliotece realizowany jest projekt pt.: "Wyposażenie realizowanego budynku dydaktycznego Wydziału Informatyki i Biblioteka Główna Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie" Umowa nr UDA-POIS.13.01-003/08-0

Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright © Biblioteka Główna, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie 2012 - 2016

Projekt i wykonanie: Artur Jakimiuk