• angielska wersja strony www.bg.zut.edu.pl
  • kontrast strony domyślny
  • kontrast strony białe litery na czarnym tle
  • kontrast strony żółte litery na czarnym tle
  • rozmiar czcionki na stronie domyślny
  • rozmiar czcionki na stronie powiększony o 1 punkt
  • rozmiar czcionki na stronie powiększony o 2 punkty
  • profil facebook Biblioteki Głównej ZUT w Szczecinie

Wypożyczalnia 91 449 42 93, Czytelnia 91 449 40 95, Informatorium 91 449 42 28, Sekcja Wypożyczeń Międzybibliotecznych 91 449 41 98

strona internetowa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

Oddział Udostępniania Zbiorów (Wypożyczalnia, Czytelnia Główna, Magazyn) - - Kontakt - dane teleadresowe - Biblioteka

Oddział Udostępniania Zbiorów (Wypożyczalnia, Czytelnia Główna, Magazyn)

mgr Anna Cielniak, kustosz  (kierownik)
tel. 91 449-49-02,

 Wypożyczalnia
tel. 91 449-42-93, 91 449-41-43,

 

mgr Grażyna Nowak, st. bibliotekarz

Iwona Sawicka, bibliotekarz

mgr Jowita Teleman-Kleka, st. bibliotekarz

* mgr Katarzyna Mackiewicz, st. bibliotekarz
katarzyna.mackiewicz@zut.edu.pl

* urlop macierzyński

 

 Czytelnia Główna
tel. 91 449-40-95, czytelnia@zut.edu.pl


mgr Agnieszka Drapińskabibliotekarz
Agnieszka.Drapinska@zut.edu.pl

mgr inż. Ewa Walkiewicz, kustosz
ewa.walkiewicz@zut.edu.pl

mgr inż. Elżbieta Rakowicz, kustosz
elzbieta.rakowicz@zut.edu.pl

Magdalena Wojciechowska,  bibliotekarz
Magdalena.Wojciechowska@zut.edu.pl

  

Magazyn
tel. 91 449-49-13, 91 449-42-24

 

Dorota Czarnecka, starszy magazynier
dorota.czarnecka@zut.edu.pl

Ewa Gardasiewicz, starszy magazynier
ewa.gardasiewicz@zut.edu.pl

Anna Koza, mł. bibliotekarz
Anna.Koza@zut.edu.pl

 

Biblioteka Główna
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
ul. Ku Słońcu 140
71-073 Szczecin

tel. 91 449 49 90
fax: 91 433 65 04

Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright © www.bg.zut.edu.pl - Biblioteka Główna ZUT w Szczecinie 2018
Projekt i wykonanie: Artur Jakimiuk