• angielska wersja strony www.bg.zut.edu.pl
  • kontrast strony domyślny
  • kontrast strony białe litery na czarnym tle
  • kontrast strony żółte litery na czarnym tle
  • rozmiar czcionki na stronie domyślny
  • rozmiar czcionki na stronie powiększony o 1 punkt
  • rozmiar czcionki na stronie powiększony o 2 punkty
  • profil facebook Biblioteki Głównej ZUT w Szczecinie

Wypożyczalnia 91 449 42 93, Czytelnia 91 449 40 95, Informatorium 91 449 42 28, Sekcja Wypożyczeń Międzybibliotecznych 91 449 41 98

strona internetowa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

3. Czasopisma wydawnictwa SIGMA - - Czasopisma polskie - Czasopisma

3. Czasopisma wydawnictwa SIGMA

Zawartość czasopism technicznych wydawnictwa SIGMA stanowi podstawę bazy udostępnianej online.
Użytkownicy ZUT mają dostęp do pełnych tekstów czasopism prenumerowanych w wersji papierowej przez Bibliotekę Główną ZUT. Archiwa czasopism dostępne są od 2004 r., natomiast numery bieżące z opóźnieniem 2 ostatnich numerów.

Po wybraniu ikony LOGOWANIA należy kliknąć  na Dostęp dla prenumeratorów wersji PLUS  i wpisać kod aktywacyjny w polu na dole ekranu. Następnie po wykonaniu wyszukiwania kliknąć na zieloną ikonkę "Prenumerator" przy artykułach z listy wyników.
Użytkownicy ZUT mogą uzyskać kod w Oddziale Informacji Naukowej osobiście lub pisząc na adres    (odpowiadamy tylko na listy  z domeny @zut.edu.pl)

Dla użytkowników ZUT nie ma dostępu do czasopism:
- Gazeta Cukrownicza
- Maszyny Technologie Materiały
- Szkło i Ceramika
- Wokół Płytek Ceramicznych

» Wykaz czasopism wydawnictwa SIGMA prenumerowanych w 2018 roku
» Wykaz czasopism wydawnictwa SIGMA prenumerowanych w 2017 roku

Biblioteka Główna
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
ul. Ku Słońcu 140

fax: 91 433 65 04