• angielska wersja strony www.bg.zut.edu.pl
  • kontrast strony domyślny
  • kontrast strony białe litery na czarnym tle
  • kontrast strony żółte litery na czarnym tle
  • rozmiar czcionki na stronie domyślny
  • rozmiar czcionki na stronie powiększony o 1 punkt
  • rozmiar czcionki na stronie powiększony o 2 punkty
  • profil facebook Biblioteki Głównej ZUT w Szczecinie

Wypożyczalnia 91 449 42 93, Czytelnia 91 449 40 95, Informatorium 91 449 42 28, Sekcja Wypożyczeń Międzybibliotecznych 91 449 41 98

strona internetowa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

Baza BioOne - dostęp testowy do 31 maja - - Archiwum 2015 - Dostępy testowe

Baza BioOne - dostęp testowy do 31 maja

Zapraszamy do testowania bazy BioOne, oferującej czasopisma elektroniczne z zakresu poniższej tematyki:
agronomia, biochemia i biologia molekularna, biofizyka, biologia, biologia ewolucyjna, biologia komórkowa, biologia morska i słodkowodna, biologia reprodukcyjna, edukacja, ekologia, entomologia, genetyka i dziedziczenie, geografia fizyczna, geologia, inżynieria, leśnictwo, limnologia, mikrobiologia, nauki o roślinach, nauki o środowisku, ornitologia, paleontologia, parazytologia, radiologia, medycyna nuklearna, rolnictwo, nauki o zwierzętach, rybołówstwo, weterynaria, zoologia.

BioOne jest platformą skupiającą 184 tytuły czasopism od różnych towarzystw naukowych i wydawców z całego świata (łącznie 140). Wiele z nich jest indeksowanych przez ISI Thomson Reuters.

Dostęp do bazy:  http://www.bioone.org

Baza BioOne jest dostępna z komputerów w sieci uczelnianej oraz z komputerów domowych w ramach VPN do 31 maja 2015 r.

Biblioteka Główna
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
ul. Ku Słońcu 140

fax: 91 433 65 04