• angielska wersja strony www.bg.zut.edu.pl
  • kontrast strony domyślny
  • kontrast strony białe litery na czarnym tle
  • kontrast strony żółte litery na czarnym tle
  • rozmiar czcionki na stronie domyślny
  • rozmiar czcionki na stronie powiększony o 1 punkt
  • rozmiar czcionki na stronie powiększony o 2 punkty
  • profil facebook Biblioteki Głównej ZUT w Szczecinie

Wypożyczalnia 91 449 42 93, Czytelnia 91 449 40 95, Informatorium 91 449 42 28, Sekcja Wypożyczeń Międzybibliotecznych 91 449 41 98

strona internetowa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

ProQuest SciTech Collection - dostęp testowy do 26 czerwca - - Archiwum 2015 - Dostępy testowe

ProQuest SciTech Collection - dostęp testowy do 26 czerwca

Biblioteka Główna otrzymała testowy dostęp do ProQuest SciTech Collection na platformie ProQuest:   http://search.proquest.com/technologycollection/science/fromDatabasesLayer?accountid=41899

Jest to kolekcja baz pełnotekstowych i abstraktowych z dziedziny nauk ścisłych, technicznych i przyrodniczych. Bazy oferują dostęp do wiodących czasopism naukowych, publikacji branżowych, dokumentów trudno dostępnych np. materiałów z konferencji, specyfikacji technicznych, patentów, itp.
Dzięki technologii głębokiego indeksowania użytkownicy mają dostęp do wysokiej jakości tabel i ilustracji z tysięcy pozycji naukowej literatury badawczej i technicznej.
ProQuest SciTech Collection obejmuje całość baz ProQuest Technology Collection i ProQuest Natural Science Collection ze wszystkimi bazami składowymi.
Zakres czasowy: od 1693 roku
 Dostęp testowy do 26 czerwca 2015

Biblioteka Główna
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie