• angielska wersja strony www.bg.zut.edu.pl
  • kontrast strony domyślny
  • kontrast strony białe litery na czarnym tle
  • kontrast strony żółte litery na czarnym tle
  • rozmiar czcionki na stronie domyślny
  • rozmiar czcionki na stronie powiększony o 1 punkt
  • rozmiar czcionki na stronie powiększony o 2 punkty
  • profil facebook Biblioteki Głównej ZUT w Szczecinie

Wypożyczalnia 91 449 42 93, Czytelnia 91 449 40 95, Informatorium 91 449 42 28, Sekcja Wypożyczeń Międzybibliotecznych 91 449 41 98

strona internetowa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

2018-05-28

Nowa umowa z Ibuk LIBRA

Uprzejmie informujemy, że Biblioteka Główna ZUT przedłużyła na kolejny rok dostęp do bazy książek Ibuk LIBRA. Obecnie maja Państwo dostęp do 1400 tytułów książek.

Wejście do dostępnych książek (z sieci uczelni) na stronie http://libra.ibuk.pl.

1) Dostęp do publikacji z sieci uczelnianej na stronie libra.ibuk.pl.
Domyślnie prezentowane są dostępne publikacje. Wystarczy kliknąć na wybraną publikację, aby zobaczyć informacje o książce wraz z podglądem treści. Aby skorzystać z zaawansowanych funkcji pracy z książką, należy kliknąć na "+ DODAJ DO PÓŁKI myIBUK" i utworzyć swoje osobiste konto myIBUK.
2) Dostęp do publikacji spoza sieci uczelnianej - poprzez usługę VPN.
Zapraszamy do korzystania z serwisu.

Biblioteka Główna
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
ul. Ku Słońcu 140

fax: 91 433 65 04